Морський нафтовий термінал «Південний» в проекті ЕнергоаудитУЕА.

Морський нафтовий термінал "Південний" це черговий об’єкт в проекті Української енергетичної асоціації «Енергоаудит». В якому Українська енергетична асоціація відкрито і прозоро показує наш вітчизняний енергетичний сектор без прикрас.

Термінал "Південний" показав експертам Асоціації, що державне підприємство може ефективно працювати і те, що споруджено десятки років тому, працює на сучасному рівні та має величезні перспективи для інвестицій та розбудови, зокрема:

- наразі потужність Терміналу становить 14,5 млн тонн нафти на рік з перспективою розширення до 45 млн тонн;

- термінал спроможний приймати танкери дедвейдом до 100 тис. тонн. з перспективою до 150 тис. тонн;

- резервуарний парк терміналу загальною ємністю 200 тис. м. куб. з перспективою до 600 тис. м. куб.

Термінал «Південний» призначений для прийому, відвантаження та транспортування нафти магістральними нафтопроводами України. В системі АТ «Укртранснафта» нараховується 19 нафтопроводів загальною довжиною 3506,6 км, а в одну нитку це 4767,4 км.

Детальніше у відеоматеріалі: https://www.youtube.com/watch?v=WMzlkFtQFgA

Довідково: Проект «Енергоаудит» покликаний сприяти популяризації вітчизняного бізнесу та інформування експертів, інвесторів та громадян про стан справ на об’єктах та їх інвестиційну привабливість. В рамках проекту та за результатами отриманої інформації експерти УЕА проведуть відповідний аналіз та розроблять рекомендації щодо   необхідних заходів для розвитку вітчизняної енергетики, які будуть направлені відповідним органам державної влади.