УЕА та Молодіжна Енергетична Спільнота підписали Меморандум про співпрацю.

25 лютого 2021 року Президент Асоціації Юлія Підкоморна та Голова МЕС Ілля Черепанов підписали Меморандум про співпрацю, метою якого є консолідація зусиль для аналізу актуальних узагальнень енергетичної практики, участі громадськості, молоді та бізнесу у процесі прийняття рішень у процесі формування та реалізації політики в енергетичній сфері.

Серед основних напрямів співпраці, визначено: організація спільних заходів шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей та інших публічних заходів; спільне фахове опрацювання проектів нормативно-правових документів з питань енергетики та надання узгоджених експертних висновків.

«Саме сьогодні ми маємо подбати про залучення в галузь прогресивної та висококваліфікованої молоді для забезпечення майбутнього енергетики України», зазначила Президент Асоціації Юлія Підкоморна.

Першим спільним заходом в рамках Меморандуму заплановано спільну робочу поїздку на Хмельницьку АЕС вже в березні цього року. Експерти Асоціації та професійні молоді спеціалісти зануряться в середовище найбільшого виробника електричної енергії в Україні та ознайомляться з усіма сторонами виробничого процесу.