ПРОЕКТ «ЕНЕРГОАУДИТ» - ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ПОТРІБНО?

 

15 лютого 2021 року стартував експертно-аналітичний проект «Енергоаудит» Української енергетичної асоціації.

Проект передбачає добровільне експертне обстеження ключових підприємств, організацій і окремих виробництв паливно-енергетичного комплексу, з метою ознайомлення з їх виробничим потенціалом, інвестиційною привабливістю, що дасть змогу зробити енергетику більш відкритою для пересічних українців.

Протягом наступних 6 місяців УЕА із залученням фахівців та експертів  проведе аналіз інфраструктури усіх стратегічних секторів енергетичної галузі. Географія проекту передбачатиме виїзди експертів на місця та занурення у виробничі процеси кожного підприємства, спілкування з трудовими колективами і ознайомлення із повсякденним життям підприємств, проблемами та планами розвитку.

Ключовими критеріями, в рамках проекту будуть:

1.     Виробничий потенціал та місце в енергетиці.

Ми вивчимо та розповімо Вам про унікальність кожного об’єкту, його історію, специфіку виробництва та професійно-робітничий склад. Основна ціль, це визначення позиції об’єкту в енергетичному секторі економіки та його цінність для енергетичної безпеки держави.

2.     Інвестиційна привабливість.

Ми детально знайомимся з інвестиційними проектами об’єкту,  аналізом економічного ефекту від їх реалізації та потенціалом для розвитку. Асоціація забезпечить комунікаційне поширення інвестиційної складової, з метою модернізації та вдосконалення виробничих процесів і розвитку вітчизняного бізнесу.

3.     Державна увага.

Цей критерій розкриє основні проблеми з якими стикається об’єкт у своїй роботі та чинниками, що стримують чи заважають його розвитку. Ми сформуємо професійні рекомендації до профільних державних органів, які необхідні для покращення ліквідності роботи об’єкту та усуненню бар’єрів у його розвитку.

4.     Соціальний ефект.

Цей критерій, дасть змогу донести до кожного українця розуміння того, як впливає об’єкт на його життя, його значущість та користь для країни в цілому.

За результатами проведення Енергоаудиту УЕА в простій та доступній формі ознайомить громадян з функціонуванням основних енергетичних підприємств України та сформує практичні рекомендації  органам державної влади, що дасть змогу збільшити прозорість та відкритість енергетичної галузі в цілому.