УЕА та Молодіжна Енергетична Спільнота будуть разом працювати над популяризацією енергетики серед молоді.

05 лютого 2021 року відбулась зустріч керівництва Молодіжної енергетичної спільноти з Президентом Української енергетичної Асоціації Юлією Підкоморною.

Під час зустрічі було обговорено план спільних заходів, що спрямовані на залучення професійної молоді, яка прагне розвивати енергетичну галузь України та забезпечення популяризації українського енергетичного комплексу серед громадськості.

«Сучасний інноваційний розвиток енергетики в Україні потребує креативних та сучасних підходів, тому ідея формування молодого резерву з фахівців-енергетиків для забезпечення сталого розвитку енергетики України постає ще актуальнішою», зазначила Юлія Підкоморна.

Також учасники зустрічі домовились підписати Меморандум про співпрацю, що передбачатиме об’єднання зусиль бізнесу і молоді з метою обміну практичним та аналітичним досвідом. Доведення до відома молоді, громадськості, вітчизняного та іноземного бізнесів нагальних проблем енергетичного сектору України.

Підсумовуючи зустріч, Президент Асоціації зауважила – «Асоціація об’єднує компанії з різних секторів енергетики України, кожна з яких має свою історію успіху, це може слугувати позитивним прикладом для молоді у виборі своєї стежки в майбутнє».