Ціни на пальне збільшуються чи є альтернатива для зниження?

Відповідь на це питання надає Президент Української енергетичної Асоціації Юлія Підкоморна:

«2021 рік з самого початку відзначається динамікою зростання цін на нафту. На тлі розпочатої вакцинації та поширення вакцин попит на нафту теж зростатиме, про що заявив Міністерський моніторинговий комітет ОПЕК+. Чи можливо ще сподіватись на справедливу ціну на бензин?

На українських заправках роздрібні ціни на пальне збільшились по відношенню до минулого року, а ринкових тенденцій до їх зменшення поки що не видно.

На сьогодні єдиним механізмом для зниження цін на пальне залишається запропоноване групою народних депутатів збалансування акцизів відповідно до законопроекту №4098 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збалансованості ставок акцизного податку на пальне».

Зокрема законопроектом пропонується збалансувати ставки акцизного податку на основні види пального на рівні 139,5 Євро/1000 л.

На сьогодні ставка акцизного податку на бензин складає 213,5 Євро/1000 літрів, дизельне пальне 139,5 Євро/1000 літрів, скраплений газ 52 Євро/1000 літрів.

Таким чином, знизивши ставку для бензинів до 139,5 Євро/1000 літрів кінцевий автовласник зможе отримати зниження ціни мінімум на 3 гривні за кожний літр цього пального.

Українська нафтопереробка здатна забезпечити ринок бензинами європейської якості стандарту Євро-5 щонайменше на 80% від потреби, яка у 2020 році сягнула близько 2 млн.тон. Українці цілком справедливо мають право купувати бензин дешевше, оскільки залежність від імпорту при розумному оподаткуванні може бути значно зменшена.

Проте, збереження розриву в оподаткуванні для бензинів майже чотири рази , а для дизелю в три рази по відношенню до скрапленого газу, спонукає автовласників відмовлятись від бензину чи дизелю та ставити ГБО і переходити на скраплений газ.

Це при тому, що імпортозалежність України від скрапленого газу сягає майже 80%, з яких половину нам постачає здогадайтесь хто? Основним постачальником скрапленого газу є Російська Федерація. Так, саме в економіку країни агресора вкладаються щорічно мільярди доларів, вбивається вітчизняне виробництво та зростає наша енергозалежність.

Тому ініціатива 4098 корисна для держави і справедлива для споживача. Кожен автовласник однаково сплачуватиме акцизний податок незалежно від того чим він заправляє авто. А державний бюджет отримає кошти, які до речі спрямовуються і в Дорожній фонд і в місцеві бюджети для здійснення ремонту та будівництва доріг, по яким автовласники їздять щодня.

Проте, як виявляється не всім хочеться змінювати ситуацію. Так після реєстрації у вересні 2020 року законопроекту №4098 було зареєстровано ще чотири альтернативних законопроекти.

При чому законопроекти №4098-3 та №4098-4 пропонують не тільки залишити все як є, а навпаки поглибити кризу вітчизняної нафтопереробки. Зокрема авторами пропонується на перші три роки питання акцизів “заморозити”, а в подальшому збільшувати ставки акцизу на бензин та дизель зберігаючи існуюче співвідношення 1:4.

Чи піде це на користь нашій державі та пересічним громадянам, впевнено можна сказати, що ні. Зростання податкового навантаження на бензин однозначно призведе до подальшого зростання попиту на скраплений газ, який вже сьогодні не тільки зрівнявся, але і перегнав споживання бензинів та становить більше 2 млн.т. В Україні виробництво скрапленого газу, навіть при реалізації запланованих інвестиційних проектів можливо максимум на рівні 25%-30% від потреби.

Тобто збільшуючи споживання скрапленого газу ми безумовно нарощуватимемо його імпорт та скорочуватимемо виробництво бензинів та дизелю.

Хто від цього виграє? Очевидним є факт того, що агресор використовуватиме усі засоби для збереження нашої енергозалежності, як це триває з природним газом.

Законопроект №4098 з вересня 2020 року лежить в Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України, жодних рішень по ньому та по альтернативним законопроектам не прийнято.

Протягом цих майже півроку ми продовжуємо переплачувати за бензин, купувати російський скраплений газ та нарощувати свою енергозалежність.

Розгляд і прийняття законопроекту №4098 найближчим часом є вкрай важливим для нас, як з точки зору соціальної справедливості, так і з точки зору країни, яка бореться з агресією.»