Відтермінування впровадження Технічного регламенту щодо вимог до скрапленого газу є логічним в нинішніх умовах, - експерти УЕА.

На засіданні Кабінету Міністрів України 03.02.2021 року схвалено проект постанови «Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 667», яким передбачено перенесення до
5 травня 2021 року термін вступу в дію вимог Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей.

Зазначене рішення Уряду дозволить уникнути кризових явищ на ринку палива в Україні та дасть змогу завершити підготовчі заходи та якісно реалізувати систему контролю якості скрапленого газу на ринку.

Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого забезпечить уникнути недобросовісної практики використання скрапленого газу, призначеного для комунально-побутового споживання, для заправки автотранспортних засобів. Що вводить в оману споживачів (користувачів) через його відмінні фізико-хімічні показники якості, ніж скраплений газ для автомобільного транспорту.