Українська енергетична асоціація та СІГРЕ в Україні домовились про об’єднання зусиль задля забезпечення сталого розвитку енергетики України.

      12 січня 2021 року Президент Асоціації  Підкоморна Ю.А.  та Президент Громадської спілки СІГРЕ Светелік О.Д., підписали  Меморандум про взаєморозуміння  між Асоціацією «Українська Енергетична Асоціація» та національним комітетом «Міжнародна рада з великих електроенергетичних систем СІГРЕ в Україні» стосовно співробітництва у сфері сталого розвитку та технічного удосконалення енергетики України.

     Основною метою Меморандуму є поглиблення та зміцнення  співробітництва задля   підтримання  сталого розвитку електроенергетичного комплексу в Україні, обміну експертним досвідом, аналітикою, статистикою та інформацією.

     Як зазначила Президент Асоціації Юлія Підкоморна: «Пріоритетом нашої спільної роботи є застосування прикладного досвіду міжнародних експертів СІГРЕ, що допоможе подолати кризові явища в енергетиці України та забезпечити стабільну роботу галузі і підприємств ПЕК України».

Галерея зображень

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru