АНОНС 21 грудня 2020 року, об 11:00 відбудеться круглий стіл

21 грудня 2020 року, об 11:00 відбудеться круглий стіл
на тему: «Основні проблеми ринку електричної енергії у 2020 році та моделювання стратегії його розвитку»

 Місце проведення: Creative State of Arsenal, вул. Московська 8

Українська Енергетична Асоціація об’єднує на своєму майданчику фахових експертів та представників бізнесу в паливно-енергетичному комплексі України з метою спільного захисту інтересів бізнесу, конкурентний розвиток ринків та напрацювання нових шляхів розбудови в умовах викликів сьогодення.

Аналізуючи існуючі негативні явища в енергетичному комплексі України, включаючи наслідки пандемії, збалансована робота вітчизняного ринку електричної енергії є одним з головних чинників забезпечення енергетичної безпеки держави.

Запрошуємо приєднатися до обговорення проблематики функціонування нового ринку електричної енергії та долучитися до напрацювання реальних механізмів вирішення проблемних питань.

Нам цікава думка кожного учасника круглого столу, серед яких: представники Міністерства енергетики, НКРЕКП, ДП «Гарантований покупець», ДП «Оператор ринку», ПрАТ «Укргідроенерго», ДП НАЕК «Енергоатом», провідні трейдери, експерти і аналітики.

Завдання круглого столу:

  • Розглянути основні результати роботи ключових гравців на ринку електричної енергії у 2020 році та основні проблемні аспекти і шляхи їх врегулювання;
  • Обговорити стратегічне моделювання розвитку ситуації на ринку в сьогоднішніх умовах;
  • Визначити оптимальну модель функціонування ринку з метою дотримання принципів конкурентності та забезпечення енергетичної незалежності України;
  • Обговорити можливі законодавчі ініціативи для виправлення ситуації, що склалася;
  • Заслухати експертні думки енергетичної спільноти.

З усіх питань щодо акредитації та участі у круглому столі прохання звертатись за телефоном 098-916-45-55, Олійник Ігор.