Залежність України від російських нафтопродуктів може посилитись.

 

      У разі прийняття законопроектів №4098-3, №4098-4 залежність від російських нафтопродуктів може посилитись.   Про це заявив член правління Української енергетичної асоціації Дмитро Марунич.

      Проблема перекосу споживання на ринку нафтопродуктів відома всім експертам, трейдерам та виробникам. Українські споживачі нарощують обсяги використання скрапленого газу та відмовляються від бензинових авто через велику різницю в ціні цих видів пального. Скраплений газ сьогодні вдвічі дешевше бензину на АЗС, хоча за даними міжнародних котирувань тонна бензину коштує дешевше. Схоже на парадокс, але вся причина в розмірах податків, що значно впливають на кінцеву ціну.

    На скраплений газ акцизний податок становить 52 євро за 1000 літрів, що вчетверо менше ніж на бензин, для якого встановлена ставка 213,5 євро за 1000 літрів. При цьому газ Україна на 80% імпортує, і більша його частина з Росії. 

Щоб виправити ситуацію, та здешевити бензин, у Верховній Раді зареєстрований законопроект №4098, який пропонує зрівняти акциз на рівні 139,5 Євро за 1000 літрів.

    Проте, видно, що зміна вектору з Росії на вітчизняне виробництво багатьом не подобається. Так було зареєстровано ще два альтернативних законопроекти №4098-3 (н.д. Южаніна Н.П) та №4098-4 (Холодов А.І.), які фактично спрямовані на закріплення нашої залежності від країни-агресора під прикриттям соціальних лозунгів та на підставі незрозумілих фінансових розрахунків.

    Перше, про що говорять автори у своїх пояснювальних записках це те, що законопроект  №4098 підвищить вартість скрапленого газу на 5 грн за літр, що становитиме здорожчання на 35%-45%. Виходячи з такої логіки авторів законопроекту, якщо 5 грн. це 35% газ вже мав би коштувати 14,28 грн./л. Проте середня ціна сьогодні в межах 11,8 грн /л.

Зміна ціни від зміни акцизу розраховується прямим способом, оскільки акциз та ПДВ на нього сидить в кінцевій ціні. Тобто змінюючи акциз на 87,5 євро ми змінюємо ціну за літр                   на 3,48 грн. (87,5*33,14/1000 + 87,5*33,14/1000*20%), а не  5 грн. на літрі.

    При цьому, автори забувають про те, що більшість авто з ГБО використовують також і бензин, а його ціна за законопроектом №4098 впаде через зменшення акцизу на 74 євро, тобто на 2,94 грн. Відтак користувачі автомобілів з ГБО економитимуть на бензині (від 200 до 1000 грн. щороку).

 

     Іншим аргументом проти здешевлення бензину та встановлення справедливої ціни на скраплений газ, автори законопроектів №4098-3 та №4098-4 зазначають, що газ здорожчає для тих українців, хто використовує його для приготування їжі чи обігріву. При цьому автори законопроектів, не говорять про те, що за Податковим кодексом скраплений газ для потреб населення має продавати Міністерство енергетики на спецаукціонах,  і він не обкладається акцизом. На сьогодні ціна такого газу в балоні 21 кг (50 л.) коливається в межах 300-350 грн. і зміна акцизу на неї не вплине. Вартість цього газу формується в залежності від ціни природного газу.

     Взагалі дивним виглядають аргументи авторів законопроектів №4098-3 та №4098-4, які підтримують своєю ініціативою споживання російського скрапленого газу та ліквідацію вітчизняної нафтопереробки    про те, що вони узгоджуються з європейським курсом України та спрямовані на виконання директиви  Ради  ЄС 96/2003.

 

     За логікою авторів законопроектів №4098-3 та №4098-4, Україна має підвищувати ціни на бензин та дизельне пальне. Тобто «проєвропейські» народні депутати вважають, що пальне, виробництво якого на вітчизняних потужностях може забезпечувати від 50% до 80% обсягів споживання має бути дорожчим. А от скраплений газ, який нам імпортує Росія в обсязі 40% має бути дешевший. При цьому, всі учасники ринку розуміють, що в Україні виробляється лише 20% від існуючого споживання, і наростити його можливо максимум до 30%.

     Саме це , на думку авторів законопроектів №4098-3, №4098-4 і є правильним шляхом до Європи, але через Росію.

Якщо ми все ж таки повернемось до директиви  Ради  ЄС 96/2003, то побачимо, що жодних пропорцій у оподаткуванні пального ця директива не має. Немає там слів, що акциз на  скраплений газ має становити ось таку частку від бензину чи дизельного пального, або що податки встановлюються в пропорції один до одного. Є просто мінімальні ставки, які мають для країн членів ЄС бути на певному рівні. Але, і це не є константою, оскільки директива містить і виключення та перехідні періоди для окремих країн саме для збереження їх вітчизняних виробників та виходячи з їх реального економічного стану.

     Та і взагалі за рівнем споживання пального європейці віддають перевагу дизелю – 65%-85% або бензину 15%-35%. При цьому в розрізі окремих країни скраплений газ -це близько 1% , в деяких країнах - це 4,5%(Італія, Литва)  і практично одиничні випадки, коли це близько  8% і більше  (Польща, Болгарія).

Але в Україні ситуація нетипова для Європи. Через низький акциз на скраплений газ споживання бензину впало з 46% до 16%, а споживання скрапленого газу зросло з 8% до більш ніж 20% (відповідне дослідження доступне за посиланням https://uea.net.ua/index.php/novini/novini-asotsiatsiji/item/41-30-veresnia-2020-roku-vidbuvsia-kruhlyi-stil-na-temu-rynok-naftoproduktiv-ukrainy-zahrozy-ta-perspektyvy-rozvytku)

     Таким чином, державна політика дає можливість витісняти бензин через штучно здешевлений імпортний скраплений газ. Такий підхід руйнує нафтопереробну галузь, яка втрачає ринки збуту, а вже через рік призведе до зупинки або Шебелинського ГПЗ або Кременчуцького НПЗ.  

 

    Тому, якщо прийняти законопроекти №4098-3 і №4098-4  та продовжити субсидувати акцизним податком імпорт скрапленого газу з Росії - ми втратимо власне виробництво нафтопродуктів, а Україна потрапить в чергову залежність від країни-агресора.