Представники УЕА ознайомились з роботою Дарницької ТЕЦ-4 м.Києва

Представники Української енергетичної асоціації ознайомились з роботою Дарницької ТЕЦ-4 м. Києва.

Перебуваючи на підприємстві було проведено огляд виробничих потужностей, зокрема роботи котлоагрегатів та турбоагрегатів, накопичення вугілля на складах, а також роботи нового електрофільтру, що забезпечив зниження рівня шкідливих викидів на Дарницькій ТЕЦ більш, ніж у 30 разів.

Також представники Асоціації ознайомилися з планами підприємства, зокрема щодо будівництва установок сіркоочищення, азотоочищення та рекультивації золовідвалу.

Під час проведення наради з керівництвом ТЕЦ та технічними співробітниками щодо проблемних питань в роботі підприємства, Президент Асоціації Юлія Підкоморна відзначила, що Українська енергетична асоціація за результатами проведених обговорень з іншими суб’єктами господарювання надіслала спільні зауваження та пропозиції до проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках».

Одним з основних пріоритетів в роботі Асоціації є врегулювання проблематики тарифоутворення на теплову енергію для ТЕЦ в умовах нового ринку електричної енергії, що дасть можливість ефективно модернізувати та переоснащити існуючі в Україні потужності теплової генерації, зазначила Ю. Підкоморна.

          Довідково:

        Дарницька ТЕЦ 4 – є одним з основних джерел теплопостачання житлово-побутових споживачів Дніпровського та Дарницького районів м. Києва. Це більш ніж 300000 мешканців та понад 20 соціальних об’єктів (дитячі садочки, школи і т.н.)

Дарницька ТЕЦ 4 –  є найстаршою з нині діючих теплоелектростанцій міста Києва. Особливість станції полягає в тому, що вона єдина із теплоелектроцентралей Києва, яка може працювати на трьох видах палива: природному газі, мазуті (водогрійні котли та в якості підсвітки), та кам’яному вугіллі.

Галерея зображень

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru