Відбулась презентація новоствореної Асоціації «Українська Енергетична Асоціація»

28 липня 2020 року в Інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна» відбулась презентація новоствореної Асоціації «Українська Енергетична Асоціація», як об’єднання  підприємств енергетичного сектору та кращих практик ведення бізнесу, направлених на спільний захист інтересів, конкурентний розвиток та напрацювання нових шляхів розвитку в умовах викликів сьогодення.
Враховуючи існуючі негативні явища в енергетичному комплексі України, включаючи наслідки пандемії, об’єднання фахових експертів та підприємств покликане допомогти державним інституціям подолати кризові ситуації, які можуть нанести значну шкоду галузям енергетики.
 «Ми вже сьогодні готові відстоювати економічно обґрунтовані ініціативи необхідні для захисту наших учасників і економіки», зазначила Президент Асоціації Юлія Підкоморна.
 Члени Правління Асоціації Костянтин Ущаповський та Дмитро Марунич окреслили окремі напрямки роботи комітетів Асоціації, а саме подолання кризових явищ в електроенергетичному комплексі та необхідність відродження потенціалу нафтопереробної галузі України.
 
Підсумовуючи, Президент Асоціації Юлія Підкоморна запросила усіх бажаючих приєднатися до Асоціації та спільно відстоювати інтереси бізнесу.
 
Трансляцію прес-конференції можна переглянути тут