УЕА закликає Уряд якнайшвидше врегулювати питання зі зниженням цін на нафтопродукти

Про це йдеться у листі-зверненні Асоціації до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. УЕА зазначає, що з об’єктивних причин (зростання світових цін на нафту, коливання курсу валюти) протягом останніх місяців відбувається підвищення вартості пального. Вказані обставини, незважаючи на державне регулювання цін на нафтопродукти, по-перше, призводять до зростання прибутку «сірих ділків» та відповідно збільшення втрат держави, а по-друге, мають негативний вплив на економіку через зростання вартості виробництва та послуг, посилення ефекту «енергетичної бідності» населення.

Існуюча ситуація потребує зваженого та комплексного вирішення, шляхом використання інструментів, що регулюються державою, а саме переглядом податкової політики у цьому секторі.

УЕА вважає необхідним на фоні зростання світових цін на нафту забезпечити зниження ставки ПДВ на нафтопродукти та сировину для її виробництва з 20% до 7%. Крім того, перегляд акцизної політики в частині збалансування акцизів на бензин, дизпаливо та скраплений газ дозволить знизити ціни для споживачів від до 2,4 грн. до 5 грн., знизить економічний ефект від «сірих оборудок» з нелегальним пальним та втрати державного бюджету (від 5 до 13 млрд. щороку).

Крім того, УЕА наголошує, що подальше зволікання з припиненням «дотування» російського скрапленого газу у вигляді низького акцизу, ще більше посилить залежність України від країни-агресора, яка протягом останніх років займає домінуючу частку в імпорті.

Довідково:

Статистичні дані за 2021 рік свідчать, що, як і в попередні роки, у 2021 році частка Росії у імпорті скрапленого газу залишається домінуючою (41%). Скраплений газ є побічним продуктом нафтопереробки (на виході до 5 % з одиниці сировини), а тому навіть максимальне збільшення обсягів вітчизняної нафтопереробки забезпечить лише 30% від усієї потреби. Скраплений газ за тривалі роки «дотування» низьким акцизом, навіть за відсутності інфраструктури для зберігання (можливий обсяг збереження запасів обмежений споживанням до 2-3 тижнів), замістив споживання бензину та досяг позначки з 0,8 млн.т. у 2010 до 2 млн.т. на рік у 2019-2021 рр. При цьому залежність від цього виду пального лише зростає, а виробництво бензину, який є альтернативою скрапленому газу, та яким українські виробники можуть забезпечити ринок на 95%, не знаходить підтримки з боку держави.