ПрАТ «Укргідроенерго», Українська енергетична біржа та Інститут транспорту нафти приєдналися до Української енергетичної Асоціації

Рішенням Загальних зборів Асоціації погоджено вступ ПрАТ «Укргідроенерго», Українська енергетична біржа та Інституту транспорту нафти до складу УЕА.

«Ми вітаємо нових учасників команди УЕА та впевнені в тому, що наш комунікаційний майданчик бізнесу з владою дозволить більш якісно та фахово допомагати державним інституціям в розвитку вітчизняної енергетики», зауважив Президент Асоціації Максим Малашкін.

На сьогодні, до складу УЕА входять 20 компаній державного та приватного сектору енергетики і охоплюють усі ключові напрямки роботи ПЕК. Тарифи і виробництво, оподаткування, вартість і якість палива, видобуток та транспортування енергоресурсів, розвиток відновлювальної енергетики, впровадження принципів доброчесності та прозорості енергоринків, це лише частина питання над якими сьогодні працює Асоціація.

Нові члени Асоціації є дієвими та авторитетними гравцями енергетичного сектору та протягом багатьох років є надійною економічною та науково-технічною підтримкою енергетики України.

  • - ПрАТ «Укргідроенерго» - найбільша гідрогенеруюча компанія в Україні. Генерація екологічно чистої енергії з води в сучасний та надійний спосіб є одним із ключових питань енергетичної стабільності і безпеки України.
  • - АТ «Інститут транспорту нафти» (ІТН) - одна з найбільших компаній в Україні і на території СНД з проектування, консультативного та інжинірингового супроводження об'єктів транспорту, перевалки, зберігання, розподілу нафти і продуктів її переробки.
  • - Українська енергетична біржа це електронний майданчик який забезпечує прозорість процесів реалізації продукції, рівноправність усіх учасників торгів та сприяє розвитку правильної конкуренції на ринку.

Українська енергетична Асоціація щиро вітає нових учасників та переконана в плідній та результативній спільній роботі.