Зелений перехід в Європі та Україні відбувається з допомогою умовного “батога і пряника”. Так описав основні стимули переходу до більш чистих видів транспорту Президент УЕА Максим Малашкін.

“Механізм батога і пряника у Європі — це заборона на продаж нових авто з двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ) і субсидії на придбання електромобілів. Грошовий стимул напевно один із визначальних принципів пряника, який компенсує європейцям від 2 до 9 тис. євро перехід на новий транспорт.

Україна використовує ті ж принципи. Пряник - пільгові періоди для виробництва електроавто та інфраструктури, звільнення від оподаткування ввозу авто. Батіг - заборона на ввезення авто з ДВЗ, вимоги до встановлення зарядних пристроїв, штрафи за паркування на місцях для електромобілів”, — пояснив Президент УЕА.

Проте він відзначив неспівмірність стимулів — на відміну від Європи, Україна стимулює виробництво, якого не має, а батіг застосовує до користувача. Натомість ЄС працює на домовленостях з виробниками, які беруть на себе виробництво і продаж нових автомобілів.

Внутрішні зобов’язання України по “зеленому переходу” у транспорті набагато амбітніші, ніж зобов’язання за Паризькою угодою. Про це також зазначив Президент УЕА Максим Малашкін.

“Національна транспортна стратегія України передбачає до 75% електротранспорту серед нових авто до 2030 року і збільшення рівня застосування альтернативного палива і електроенергії в транспорті до 50%. Натомість українські зобов’язання по Паризькій угоді передбачають не менше 15% електротранспорту серед нових авто у 2030 році”, - порівняв Максим Малашкін.

Про основні документи, які визначають майбутнє автомобілістів в Україні на найближчі 10 років — дивіться у відео з Круглого столу УЕА "Зелений перехід на транспорті – перспективи для України" https://www.youtube.com/watch?v=FU8bFjAvNOU&t=1440s