Виробники та трейдери паливного ринку занепокоєні ситуацією на ринку нафтопродуктів – УЕА

Українська енергетична Асоціація звернулась до Міністра енергетики України з проханням втрутитись в ситуацію та не допустити зупинки ринку нафтопродуктів України та постачання моторного палива громадянам, оборонно-промисловому комплексу та економічно важливим секторам економіки.

В листі УЕА зазначено, що Урядом України було внесено зміни до Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, а саме Постановою від 23 вересня 2020 № 967 Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 927.

Внесені зміни значно покращили систему державного контролю за якістю палива. Документ спростив ряд процесів для бізнесу та зробив процедуру зрозумілою та ефективною.

Але наразі Українська енергетична Асоціація та експерти ринку звертають увагу Уряду на технічних помилках, які містяться в Технічному регламенті, які можуть найближчий місяць створити колапс на ринку нафтопродуктів України.

Головною проблемою є те, що в Технічному регламенті відсутні технічні норми, які дозволять здійснити оцінку відповідності «зимового» дизельного пального.

Ринок нафтопродуктів має перейти на зимовий режим роботи, режими роботи прописані в Технічному регламенті.:

  • літній період - пора року з 16 квітня по 15 жовтня;
  • перехідний період - пора року з 16 березня по 15 квітня та з 16 жовтня по 15 листопада;
  • зимовий період - пора року з 16 листопада по 15 березня.

Країни-постачальники палива в Україну в період з 15 жовтня по 1 листопада переходять на виробництво виключно «зимового» палива.

В свою чергу Україна абсолютно не в змозі отримати паливо та здійснити його оцінку відповідності та надати паспорт якості у зв’язку з відсутністю в Технічному регламенті показника «гранична температура фільтрованості» для зимового і арктичного ДП.

Іншою проблемою є те, що відповідно до технічного регламенту у додатках відсутнє маркування для бензину без вмісту біоетанолу - Е0.

Це унеможливлює його маркування в паспортах якості та може створити дефіцит безбіоетанольного бензину на ринку. Україна потребує такий вид палива для оборонно-промислового комплексу та створення стратегічних запасів палива.

Враховуючи викладене, Українська енергетична Асоціація акцентувала на гострій необхідності спільно із зацікавленими відомствами та профільними асоціаціями доопрацювати технічні аспекти Техрегламенту та терміново внести на розгляд Уряду зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 927.