12 жовтня 2021 року о 10:00 відбудеться круглий стіл на тему: «Зелений перехід на транспорті - перспективи для України».

АНОНС

12 жовтня 2021 року о 10:00 відбудеться круглий стіл на тему:
«Зелений перехід на транспорті - перспективи для України».

 

Місце проведення: Creative State of Arsenal, вул. Московська 8

Українська Енергетична Асоціація об’єднує на своєму майданчику фахових експертів та представників бізнесу в паливно-енергетичному комплексі України з метою спільного захисту інтересів бізнесу, конкурентний розвиток ринків та напрацювання нових шляхів розбудови енергетики в умовах викликів сьогодення.

Декарбонізація енергетики, як крок для зменшення впливу парникових газів на зміни клімату, є одним із напрямів руху України як свідомого члена європейської та загальносвітової спільноти.

На сьогодні, 86% українців вважають, що проблема впливу викидів транспорту на навколишнє середовище та клімат дуже серйозна. Але незважаючи на важливість, 42% вважають, що її вирішення надто складне і не на часі.

Це короткий тізер масштабного дослідження, яке Українська енергетична асоціація презентуватиме вже у вівторок, під час нашого круглого столу.

Ми проаналізували для вас:

- готовність людей долучатися до зменшення викидів транспорту за власним кермом в спеціальному соціологічному опитуванні;

- ситуацію в Україні, європейські тенденції та плани і сценарії переходу на «чисту енергію» на транспорті;

- зобов'язання, які взяла на себе Україна та реалії їх виконання.

Проблема справді серйозна. Зусилля людства зменшити свій вплив на клімат зіштовхуються з об'єктивними потребами - вирощувати і споживати продукти, доставляти їх і рухатись самим. Тож не дивно, що навіть у Європі єдиний сектор, де парникові викиди не скорочуються, а лише ростуть, став транспорт - артерії, які сполучають людство.

Тому бізнес, чиновники і регулятори шукають способи зробити транспорт більш екологічним. Наприклад, пропонують переходити на нові види пального і транспорту. Скільки це буде коштувати українцям і які реальні терміни «зеленого переходу», ще поки риторичне питання.

Чи дійсно так складно зробити наші подорожі економічними та безпечними, а існування стратегічних галузей енергетично стабільними та енергонезалежними - про це поговоримо під час презентації дослідження з урядовцями, підприємцями та експертами

До зустрічі 12 жовтня о 10.00 в онлайн-трансляції на сторінці УЕА чи онлайн режимі в ZOOM (https://us06web.zoom.us/j/89273431872, ідентифікатор конференції: 892 7343 1872), де ви зможете підключитися та задати своє запитання.

Трансляція також буде доступна https://www.facebook.com/events/855402408505502/

З питань акредитації ЗМІ та участі у круглому столі прохання звертатись за телефоном 098-916-45-55, Олійник Ігор.