Дністровська ГАЕС яскравий приклад реалізації проектів з розбудови вітчизняної енергетики.

ПрАТ «Укргідроенерго» виконало свої обіцянки і вчасно завершило масштабне будівництво енергетичного проєкту сучасної України – спорудження гідроагрегату №4 Дністровської ГАЕС.

Сьогодні, 17 серпня 2021 року здійснено пуск IV агрегату II черги будівництва гідроакумулюючої електростанції в генераторному режимі.

Всі системи та конструктиви, які забезпечують пуск гідроагрегату № 4, були офіційно прийняті комісією та підписані належні акти. Проведено комплексні випробування усіх систем.

Подальші амбітні плани Компанії вражають - на Дністровській ГАЕС має бути запущено 7 гідроагрегатів загальною потужністю 2268 МВт, що дозволить їй стати найбільшою ГАЕС у Європі та шостою у світі.

Українська енергетична Асоціація неодноразово наголошувала, що спорудження потужної ГАЕС на Заході України дозволить вирішити проблеми дефіциту маневрених потужностей в Об’єднаній енергосистемі країни, у тому числі з огляду на перспективне зростання попиту на електричну енергію та плани щодо різкого зростання потужності об’єктів, що виробляють відновлювальні джерела енергії, зокрема сонячні і вітрові електростанції.

Про це також наголосив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, який відвідав Дністровську ГАЕС та разом з керівництвом Компанії і Міністром енергетики Германом Галущенком здійснив  урочистий пуск гідроагрегату. Детальніше за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Y50KRmpr0Q0