Доброчесність, прозорість і відповідальність мають стати ключовими принципами в конкуренції на ринку електричної енергії - УЕА.

Українська енергетична Асоціація завершує роботу з підготовки проекту Правил професійної етики у конкуренції щодо доброчесності та прозорості ринку електричної енергії в Україні.
 
Чергове засідання робочої групи відбулось сьогодні за участю представників Міністерства енергетики, ПрАТ «Укргідроенерго», ДП НАЕК «Енергоатом», ДТЕК, Асоціації постачальників енергоресурсів, Асоціації «СІГРЕ-Україна» та інших зацікавлених осіб.
Учасники наради представили свої зауваження та пропозиції до проекту Правил та обговорили зміст, структуру та форму документу.
«Метою діяльності компаній, що схвалили ці Правила має бути цілеспрямована, відповідальна та ефективна участь на ринку електричної енергії України, направлена на те, щоб ціни на ринку відображали справедливу та конкурентну взаємодію між попитом та пропозицією за відсутності зловживань та маніпуляцій, а також на задоволення потреб та очікувань споживачів», зазначив виконавчий директор УЕА Олексій Шульга.