Член УЕА – ПАТ «Укртатнафта» забезпечило збільшення виробництва задля збереження стабільних обсягів пального на ринку

ПАТ «Укртатнафта» неодноразово наголошувала на відповідальності вітчизняного виробника щодо нарощування вітчизняної нафтопереробки та створення резервів необхідних для наповнення ринку пальним.

Компанія вчасно завершила планові ремонтні роботи, які проводились на установці з гідроочищення дизельного палива, що дозволило збільшити обсяги виробництва нафтопродуктів ще на 20%.

Також, враховуючи дефіцит палива на ринку, пов'язаному з обмеженнями, які ввели постачальники російського пального, ПАТ «Укртатнафта» законтрактувало додатково 90 тис. тонн імпортного дизельного пального.

Це дасть змогу додатково наповнити ринок та уникнути кризових явищ на ринку.

В сьогоднішніх умовах кризової ситуації, яка склалась на ринку нафтопродуктів України, Українська енергетична асоціація вкотре наголошує на необхідності врегулювання проблем на паливному ринку шляхом диверсифікації поставок, зменшення обсягів постачання пального з країни-агресора та створення умов для розвитку вітчизняного виробництва шляхом внесення змін до чинного законодавства і встановлення справедливих ставок акцизів на пальне.