Член УЕА – ДП НАЕК «Енергоатом» відзвітував про підсумки роботи у І кварталі 2021 року

Керівник Компанії Петро Котін під час прес-конференції, що відбулася 13 квітня заявив, що за підсумками І кварталу 2021 року ДП «НАЕК «Енергоатом» очікує отримати близько 2,4 млрд грн валового прибутку та трохи більше 1 млрд грн чистого прибутку. В той час, як за аналогічний період минулого року про прибуток взагалі не йшлося – тоді було зафіксовано 1,5 млрд грн чистого збитку.

«Підбиваючи підсумки першого кварталу цього року, можу без перебільшення сказати – роль, внесок та місце Енергоатома у підвищенні рівня енергетичної безпеки української держави суттєво зросли», – зазначив Петро Котін.

В свою чергу, Віце-президент ДП НАЕК «Енергоатом» Хартмут Якоб заявив, що відчутне поліпшення ключових показників діяльності Енергоатому в першому кварталі 2021 року стало закономірним наслідком змін, внесених у торговельну стратегію в грудні 2020 року – січні 2021 року.

Підсумовуючи виступи та відповіді на запитання керівництво Компанії наголосило, що ДП НАЕК «Енергоатом» стабільно забезпечувало громадян електроенергією у період лютневих морозів, не допустивши віялових відключень, збільшувало обсяги виробництва та майже на 10% перевиконало Прогнозний баланс виробництва електроенергії.

Українські АЕС й надалі будуть виконувати свої зобов’язання, як лідери електроенергетичної галузі України, які генерують більше 50% загального обсягу виробленої в Україні електроенергії.