УЕА в листі до Міністерства енергетики наголошує, що система контролю якості скрапленого газу має бути дієвою і ефективною.

 

Ефективне впровадження норм Технічного регламенту на скраплений газ здійснить позитивний вплив на екологію та навколишнє природне середовище, оскільки техрегламент сприятиме забезпеченню ринку нафтопродуктів якісним паливом шляхом встановлення обов’язкових вимог до його показників і прозорому державному ринковому нагляду.

Питання технічного регулювання якості моторних палив є критично важливим та являється ключовим інструментом у боротьбі з тіньовими гравцями на ринку та забезпечує впровадження Директив ЄС і дотримання вимог в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Учасники ринку занепокоєні ситуацією щодо неготовності системи сертифікації, а саме відсутності достатньої кількості органів з оцінки відповідності (сертифікації) та випробувальних лабораторій нафтохімічної промисловості. Відтермінований до 5 травня 2021 року Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей знов залишився поза увагою влади.

Українська енергетична асоціація звернулась до Міністерства енергетики з проханням провести нараду за участю усіх учасників ринку та профільних асоціацій з метою обговорення методики і строків застосування технічного регламенту на скраплений газ з метою безперебійної роботи ринку та уникнення кризових явищ у постачанні скрапленого газу для споживачів.

В учасників ринку існує ряд неузгоджених питань щодо процедури та підходів до оцінки відповідності палива, в тому числі порядку відбору зразків на митниці для залізничних та автоперевезень, партійного чи серійного підходу до оцінки відповідності та багато інших.

УЕА наголошує, що лише в якісному діалозі бізнесу і влади можливо розробити оптимальні, економічно обґрунтовані та конкурентні правила гри на ринку.

 

Довідково:

Постановою Уряду від 29 липня 2020 року № 667 схвалено Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, який вступав в дію з 4 лютого 2021 року.

Далі, Постановою Уряду від 3 лютого 2021 року № 66 Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 667 термін дії перенесено на 5 травня 2021 року.