УЕА сформувало попередній склад Робочої групи з розробки правил професійної етики на ринку електричної енергії України

Українська енергетична асоціація спрямовує свій експертний потенціал на розвиток конкуренції на ринку електричної енергії України, справедливе задоволення інтересів прав споживачів та інших зацікавлених осіб, зміцнення довіри до суб’єктів, які здійснюють діяльність на ринку, сприяння становленню механізмів саморегуляції ринку.

1 березня поточного року УЕА оголосило про початок формування робочої групи, яка опікуватиметься питанням професійної етики під час конкуренції на ринку електричної енергії, як державного так і приватного сектора економіки, щоб всі учасники ринку діяли не лише з дотриманням регуляторних та конкурентних вимог, а й добросовісно, розумно і справедливо відносно споживачів.

Враховуючи важливість експертної думки УЕА на своєму телеграм-каналі (t.me/UkrainianEnergyAssociation) провела відповідне опитування щодо основних принципів на яких мають формуватися Правили етичної поведінки на ринку.

Переважна більшість учасників голосування підкреслила необхідність забезпечення функціонування ринку на конкурентних засадах, встановлення рівних умов для усіх учасників ринку та необхідності зробити цей ринок прозорим і відкритим.

На сьогодні, до складу Робочої групи з розробки правил професійної етики у конкуренції на ринку електричної енергії України увійшли:

1. Шульга Олексій, Виконавчий директор УЕА, Голова робочої групи.

2. Формагей Олександр, комплаєнс-офіцер ПрАТ «Укргідроенерго», заступник Голови робочої групи.

3. Зенюк Олександр, віце-президент ГС «Сігре-Україна».

4. Мордвицька Юлія, головний фахівець з регуляторних питань компанії ДТЕК.

5. Ущаповський Костянтин, член Правління УЕА.

6. Землянський Валентин, енергетичний експерт УЕА.

УЕА відкрито запрошує усіх бажаючих взяти участь в робочій групі та надати відповідну заявку на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..