Чи буде спроба №2 або дата впровадження техрегламенту на скраплений газ скоріш за все не кінцева.

 

В умовах сьогоднішньої чергової кризи на ринку нафтопродуктів з поставками палива з РФ та можливого дефіциту зокрема скрапленого газу для потреб автомобільного транспорту, вже скоро (5 травня 2021 року) наступить термін впровадження Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей.

Довідково: На засіданні Кабінету Міністрів України 03.02.2021 року схвалено проект постанови  «Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 667», яким передбачено перенесення до 5 травня 2021 року термін вступу в дію вимог Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей.

Але нажаль, ситуація все ж така неврегульована, як і в січні 2020 року, коли Українська енергетична асоціація проводила нараду з учасниками ринку щодо неготовності інфраструктури до вступу в дію вимог Технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого та можливої кризи на ринку палива в Україні. 

Учасники ринку (Klo, Socar, UPG, WOG, Amic, Альянс енерго трейд, БНК-Україна) під час наради акцентували, що існує ряд неузгоджених питань щодо процедури оцінки відповідності палива та великої кількості неврегульованих технічних питань

Тоді, Міністерство енергетики дослухалось до рекомендацій профільних асоціацій та ринку і ініціювало перенесення технічного регламенту для доопрацювання та підготовки лабораторного комплексу та органів сертифікації.

Пройшло 2 місяці,а ситуація не зрушила з місця.

Вітчизняні виробники, а саме ПАТ «Укртатнафта» та АТ «Укргазвидобування», завчасно підготувались до введення техрегламенту та повністю сертифікували свою лабораторну базу та готові до поставок якісного скрапленого газу на ринок. Але частка вітчизняного продукту це лише 20% загального споживання, решта це імпортні поставки, які здійснюють трейдери палива.

Ще одним чинником, який впливає на ситуацію є те, що наразі невідомий стан розглядуНаціональнимагентством з акредитації України документів компаній, які подали заявки на акредитацію в якості органів визначення відповідності. Українська енергетична асоціація зверталась з відповідними запитами до НААУщодо інформації про кількість виданих дозволів, але відповідь не отримано.

Враховуючи зазначений аналіз, Українська енергетична асоціація ініціюватиме нараду за участю усіх учасників ринку та профільних асоціацій з метою обговорення усунення недоліків технічного регламенту на скраплений газ з метою безперебійної роботи ринку та уникнення кризових явищ у постачанні скрапленого газупісля набуття чинності техрегламенту.