Українська енергетична Асоціація по особливому відзначила сьогоднішнє свято - День державності та хрещення Київської Русі-України.

Працівники Української енергетичної Асоціації і небайдужі українці, що відгукнулись допомогти захисникам України, власними коштами долучилися до унікального проекту «1000 автомобілів свободи».

За зібрані кошти, організатори проекту - громадська організація «Добро.Дій» придбали автомобіль для одного з підрозділів ЗСУ.

«Сьогодні, ми передали нашим хлопцям швидкий та маневровий пікап, який сподіваємось полегшить нашим захисникам виконання військових задач та допомагатиме їм давати належну відсіч ворогу», зазначив Президент УЕА Максим Малашкін.

Бізнес, волонтери, благодійники, люди небайдужої волі, разом з військовими щодня працюють заради нашої великої перемоги. УЕА закликає усіх хто має змогу допомагати Збройним силам України, щоб гідно протистояти окупантам.

 

Довідково: Мета проекту «1000 автомобілів свободи» – передача тисячі автомобілів, укомплектованих усім необхідним, військовим на передову.

Організатори проекту - громадська організація «Добро.Дій» вже відправили на передову понад 200 автівок - позашляховиків і вантажно-пасажирських мікроавтобусів, укомплектованих бронежилетами, а також - аптечками, медикаментами, гуманітарною допомогою і навіть книжками.

Автомобілі на передову постачають багато організацій та волонтерів, але цей проект дозволить робити це масово та системно. Згаданий проект це синергія різних сфер - бізнесу, громадських організацій, влади, військових адміністрацій, військових, прикордонників та добровольців.